Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

V SOUČASNÉ DOBĚ KOŤATA  NEMÁME, ANI NEPLÁNUJEME, POKUD HLEDÁTE MAZLÍČKA, PODÍVEJTE SE DO INZERCE ZDE NA STRÁNKÁCH :)

 

 

 

 

Obrazek


 

1,CO UMÍ KOTĚ OD NÁS -PŘI ODBĚRU

Všechna naše koťata jsou vychovaná v bytě,

tudíž už umí chodit na kočičí wc a jsou zcela samostatná.

Jsou zvyklá na stravu: kotěcí granulky, kotěcí konzervy, vařené kuřecí masíčko, přemražená játra ( nadrobno mletá) , Lipánky občas i tvaroh a sýr. Spějí v pelíšku se škrabadlem, tudíž je neláká škrábat nábytek a abych pravdu řekla- vlastě napsala- za dobu sedmi let co mám kočky doma nám ani jedna nábytek neškrabala. Tudíž vlastně ani nevím, kde se tato fáma vzala. Pokud má kočka škrabadlo, nábytek neškrabe!

2,OČKOVÁNÍ A ODČERVENÍ INFO PRO VÁS

U nás již bylo koťátko 3x odčerveno pastou Banminth nebo Vitaminthe pro kočky a naočkováno první vakcinou. Ve věku 12 týdnů s koťátkem navštívíte veterinárního lékaře a přeočkujete kompletní vakcinou a odčervíte – opět nejlépe pastou. Váš veterinář Vám rád poradí co a jak. SAMOZŘEJMĚ U NÁS DOSTANETE OČKOVACÍ PRŮKAZ KDE JE PRVNÍ VAKCINACE A PRŮBĚŽNÉ ODČERVOVÁNÍ ZAZNAMENÁVÁNO.

 

 


3,CO SEBOU VZÍT KDYŽ JEDETE PRO KOTĚ

Samozřejmostí je přepravka na kočky, pokud pojedete déle než hodinu vystelte starým ručníkem – kdyby se náhodou kotě počůralo.  V letních měsících se vybavte ještě mističkou a vodou a dejte kotěti třeba v půlce cesty napít. Možná bude dost vyděšené,mluvte na něj klidným hlasem a hlaďte ho.